Fakültemiz Öğrenci Kulüplerinden Maarifet Öğrenci Kulübü hazırlamış olduğu "Marifet" isimli dergi ile yayın hayatına ilk adımını attı. "Marifet Allah'ın rızasını kazanmaktır" mottosuyla hareket eden Marifet Öğrenci Dergisi sanattan edebiyata, tasavvuftan tarihe uzanan geniş  bir perspektif ile okuyucusuun karşısına geçti.

Kulübün akademik danışmanı Arş. Gör. Mustafa Salih EDİS derginin genel yayın yönetmenliğini üstlenirken, yayın koordinatörlüğü kısmında ise Yasemin ÇİMEN, Gamze KOCA, Hayrunnisa KILIÇ, Beyzanur EKİNCİ yer aldı. Görsel koordinatör Pınar ACAR, Mizanpay Arş. Gör. Ömer Faruk BEŞER, Redaksiyon Osman TUNÇEL, Grafik Tasarım Nurhan YILDIRIM, Kapak Fotoğrafı Beyzanur KUZAY, Mali İşler ve dağıtım sorumlusu olarak ise Gülnur ATAN görev almıştır.

Kulüp danışmanı Arş. Gör. Mustafa Salih EDİS dergide yer alan Fakültelerin Staj Atölyeleri: Öğrenci Toplulukları/Kulüpler isimli yazısında şu sözlere yer vermektedir. "Yaptıkları faaliyetlerde eylem ve sözlerindeki "Marifet"lerine şahit olduğumuz sevgili öğrencilerimizin kisve-i tab'a bürünen bu dergideki kitabet ve sanata dair "Marifet"lerinden dolayı kendilerini tekar tebrik ediyorum."

Emeği geçen tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 Fotoğraf Galeri

Marifet Öğrenci Kulübü İletişim Adresleri

Instagram: @marifetogrencitopluluğu

Twitter: @marifetogrenci

Gmail: marifetogrenci@gmail.com