Amasya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, 2023-2024 akademik yılına başlarken, Fakülte Sekreteri Fatma Begüm TOKUL ve Arş. Gör. Mustafa salih EDİS liderliğinde iz bırakan bir tanışma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat AYDIN, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Recep Orhan ÖZEL, ayrıca kulüplerimizin akademik danışmanları, diğer akademisyenler ve öğrencilerimiz büyük bir ilgi gösterdi.

Tanıtım etkinliğine katılan öğrenci toplulukları arasında Marifet Öğrenci Kulübü, Fotoğrafçılık Kulübü, Siyer Kulübü, Geleneksel Türk Okçuluk Kulübü, Mevera Gençlik Kulübü, İz Bırakanlar Kulübü ve Ortadoğu ve Kudüs Araştırmaları Kulübü gibi çeşitli kulüpler bulunuyordu. Kulüp başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, katılımcılara yıl boyunca planladıkları etkinlikler, projeler ve Kulüp Yönetim Sistemi (kbs.amasya.edu.tr) hakkında detaylı bilgi sunarak kulüp faaliyetlerini tanıttılar.

Etkinlik, samimi sohbetler ve güzel bir atmosfer eşliğinde gerçekleşirken, özellikle semaver çayı ve lezzetli ikramlar katılımcılar arasındaki iletişimi güçlendirdi. İlahiyat Fakültesi ailesi, yeni akademik yıla coşkuyla başlamış oldu ve birlikte başarılı bir yıl geçirmeyi dört gözle bekliyor.

Etkinliğin planlanması ve düzenlenmesi aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.