İlahiyat Fakültesi Yönetimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Fakülte Sekreteri Duran Çuhadar duran.cuhadar@amasya.edu.tr 6403
Bilgisayar İşletmeni Meltem Nogay meltem.nogay@amasya.edu.tr 6406
Bilgisayar İşletmeni Yunus Emre Temur emre.temur@amasya.edu.tr 6461
Dekan Sekreteri
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Erdin Kale erdin.kale@amasya.edu.tr 6401
Öğrenci İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Şoför Murat Narlayan murat.narlayan@amasya.edu.tr 6424
Memur Muhammed Enes Bolat muhammed.bolat@amasya.edu.tr 6459
Temel İslam Bilimleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Bayram Gül bayram.gul@amasya.edu.tr 6478
Yardımcı Hizmetler(Temizlik İşleri)
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Sürekli İşçi Ali Topal ali.topal@amasya.edu.tr 0
Sürekli İşçi Ayşe Nur Köksal ayse.koksal@amasya.edu.tr 0
Sürekli İşçi Esra Özder Esra.ozder@amasya.edu.tr 0
Sürekli İşçi Sündüs Yakar sundus.yakar@amasya.edu.tr 0
Yazı İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Meryem Pehlivan meryem.pehlivan@amasya.edu.tr 6404