Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Halil Apaydın halil.apaydin@amasya.edu.tr 5007
Prof. Dr. Şuayip Özdemir sozdemir@amasya.edu.tr 6430
Doç. Dr. Abdulhamit Budak abdulhamit.budak@amasya.edu.tr 6441
Doç. Dr. Adem Güneş adem.gunes@amasya.edu.tr 6435
Doç. Dr. Ahmet Pirinç ahmet.pirinc@amasya.edu.tr 6412
Doç. Dr. Asım Duran asim.duran@amasya.edu.tr 6468
Doç. Dr. Ayşegül Gün aysegul.gun@amasya.edu.tr 6434
Dr. Öğr. Üyesi Gülsüm Turhan gulsum.turhan@amasya.edu.tr 6456
Dr. Öğr. Üyesi Harun Tunç harun.tunc@amasya.edu.tr 6462
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akif Altunışık mehmet.altunisik@amasya.edu.tr 6408
Dr. Öğr. Üyesi Merve Susuz Aygül merve.susuz@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nuh Yılmaz nuh.yilmaz@amasya.edu.tr 6420
Arş. Gör. Büşra Nur Yüksel busra.yuksel@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Fahrettin Arı fahrettin.ari@amasya.edu.tr 6451
Arş. Gör. Kübranur Karaböcek kubranur.karabocek@amasya.edu.tr 6460
İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. İlhami Ayrancı ilhami.ayranci@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. İlyas Uçar ilyas.ucar@amasya.edu.tr 6442
Doç. Dr. Sıtkı Nazik s.nazik@amasya.edu.tr 6431
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yasin Tomakin ahmet.tomakin@amasya.edu.tr 6444
Dr. Öğr. Üyesi Emrah Özdemir emrah.ozdemir@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Ahmet Bilen ahmet.bilen@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Elif Nur Dönmezgüç elif.donmezguc@amasya.edu.tr 6425
Arş. Gör. Fatmanur İbrahimoğlu fatmanur.ibrahimoglu@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Kadir Genç kadir.genc@amasya.edu.tr 6474
Arş. Gör. Zeynep Sevde Şahin zeynep.sahin@amasya.edu.tr 6473
Temel İslam Bilimleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Nevzat Aydın nevzat.aydin@amasya.edu.tr 6433
Prof. Dr. Recep Orhan Özel orhan.ozel@amasya.edu.tr 6405-6409
Doç. Dr. Abdülkadir Tekin abdulkadir.tekin@amasya.edu.tr 6418
Doç. Dr. Davut Ağbal davut.agbal@amasya.edu.tr 6432
Doç. Dr. Hasan Yerkazan hasan.yerkazan@amasya.edu.tr 6417
Doç. Dr. Mehmet Şaşa mehmet.sasa@amasya.edu.tr 6447
Doç. Dr. Murat Polat murat.polat@amasya.edu.tr 6410
Doç. Dr. Mustafa Şen mustafa.sen@amasya.edu.tr 0000
Doç. Dr. Ümit Toru umit.toru@amasya.edu.tr 6416
Dr. Öğr. Üyesi Adem Yeşildağ adem.yesildag@amasya.edu.tr 6465
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kazan ahmet.kazan@amasya.edu.tr 6437
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Ateşyürek ahmet.atesyurek@amasya.edu.tr 6458
Dr. Öğr. Üyesi Büşra Nur Duran busra.duran@amasya.edu.tr 6479
Dr. Öğr. Üyesi Galip Güler galip.guler@amasya.edu.tr 6421
Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt Özçelik mevlut.ozcelik@amasya.edu.tr 6445
Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Salih Sürücü muhammed.surucu@amasya.edu.tr 6427
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özgür mustafa.ozgur@amasya.edu.tr 6457
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Murat Batman mustafa.batman@amasya.edu.tr 6464
Dr. Öğr. Üyesi Mücahit Karakaş mücahit.karakas@amasya.edu.tr 0000
Öğr. Gör. Emine Uysal Sezer emine.uysal@amasya.edu.tr 6454
Öğr. Gör. Emrullah Tanır emrullah.tanir@amasya.edu.tr 6453
Öğr. Gör. Hatice Derebaşı hatice.derebasi@amasya.edu.tr 6415
Öğr. Gör. İsmail Kirenci ismail.kirenci@amasya.edu.tr 6422
Öğr. Gör. Saim İncel saim.incel@amasya.edu.tr 6423
Öğr. Gör. Şeyma Ayrancı seyma.ayranci@amasya.edu.tr 6439
Arş. Gör. Ayşe Sağlam ayse.saglam@amasya.edu.tr 6428
Arş. Gör. Azim Kartal azim.kartal@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Büşra Edis busra.edis@amasya.edu.tr 6466
Arş. Gör. Kadir Toy kadir.toy@amasya.edu.tr 6439
Arş. Gör. Mustafa Bacaksız mustafa.bacaksiz@amasya.edu.tr 6467
Arş. Gör. Mustafa Salih Edis mustafa.edis@amasya.edu.tr 6449
Arş. Gör. Ömer Faruk Beşer omer.beser@amasya.edu.tr 6463
Arş. Gör. Zehra Demir zehra.demir@amasya.edu.tr 6426