Fakültemiz İlk Mezunlarını Verdi

 

Fakültemiz İlahiyat Lisans Programı İlk Mezunlarını Verdi

2015-2016 öğretim yılında öğrenime başlayan İlahiyat Lisans Programı öğrencilerini mezun etmenin haklı gururunu ve heyecanını hep birlikte yaşadık. 2018 yılı Nisan ayında gerçekleştirilen törene, Rektörümüz Prof. Dr. Metin ORBAY, İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Şuayip ÖZDEMİR, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin velileri katıldı.

İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şuayip ÖZDEMİR ise günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmasını, "Fakültemiz ilk mezunlarını vermiş bulunmaktadır. 2015-2016 eğitim öğretim yılında Eğitim Fakültesinde ders görmeye başlayan öğrencilerimiz İlahiyat Fakültesinin yeni binasında mezun olmuşlardır. Öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında Cenabı Allah'tan üstün başarılar dilerim. Yolları ve bahtları açık olsun." dilekleriyle bitirdi.

Mezuniyet programı, dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle devam etti. Dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından, yoğun katılımla ve coşkuyla gerçekleştirilen program kep atma töreni ile son buldu. 

2 (3)

3 (3)

4 (1)

5 (2)

6 (1)

7 (1)

8

9